Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz gromadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to collect statistical data. You accept this by continuing to use the website.
Polityka prywatności / Privacy policy    OK
top of page
_S6A9755.JPG

VOUCHER
LOVE FOR RIDE

Chciałbyś do nas przyjechać ale nie możesz zdecydować się jeszcze który kierunek wybrać? A może kierunek masz już wybrany, ale nie jesteś w stanie określić konkretnej daty urlopu? Nic straconego - do końca tego roku (tj. do 31.12.2022) możesz nabyć voucher uprawniający do rezerwacji i zakupu dowolnej wycieczki w 2023 roku w promocyjnej cenie.

Black-Gold-Marble-Watercolor-Gift-Certificate.jpg

KUP DZIŚ, ZAPLANUJ PÓŹNIEJ I SKORZYSTAJ
Z OSTATNIEJ OPCJI
NA NIŻSZE CENY 

Jeśli kupisz voucher teraz, kupujesz gwarancję promocyjnej ceny wycieczki, bez względu na to kiedy zdecydujesz się go wykorzystać.

Od nowego roku zwiększamy ceny na wszystkie oferowane destynacje - w związku z tym, tylko do końca tego roku, masz możliwość rezerwacji wymarzonej wycieczki w starej, niższej cenie.

CENY VOUCHERÓW

Motocyklista

€800

Motocyklista

+ os. towarzysząca

€1000

CAŁA WILLA
do 5 motocyklistów + os. towarzyszące

€3000

Vouchery uprawniają do rezerwacji i zakupu dowolnej wycieczki w 2022 lub 2023 (w zależności od dostępności wycieczek) w promocyjnych cenach (ceny na 2022).  Kupując voucher masz gwarancję niższej ceny za wycieczkę, nawet jeśli zdecydujesz się na nią w 2023 roku. Voucher uprawnia do darmowej rezerwacji dowolnej wycieczki z naszej oferty na 2022/2023. Wartość vouchera zostanie zaliczona do ceny zakupu wycieczki.

_S6A8020_edited.jpg

KALENDARZ WYCIECZEK 

2023/2024

W nowym roku szykujemy nowe destynacje, odświeżoną flotę motocykli i liczne atrakcje, które czekają abyś wreszcie je odkrył. Love For Ride to motocyklowa przygoda, pełna różnorodność destynacji i tras motocyklowych, nowoczesna flota i niezapomniane wspomnienia, które zabierzesz ze sobą do domu. Wybierz wakacje z motocyklem i razem z nami przemierzaj urokliwe zakątki po wymarzonej destynacji, postaw na doskonalenie swoich umiejętności pod okiem zawodowców lub wybierz się w samodzielną podróż. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

REZERWACJA

Aby zarezerwować swój wyjazd skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

adam@loveforride.com
+48 519 366 579

COVID-19 - elastyczne warunki rezerwacji i gwarancja zwrotu wpłat

Jeśli w wyniku restrykcji związanych z pandemią nie będziemy mogli zrealizować wycieczki, otrzymasz
wedle życzenia: pełny zwrot wpłaconych pieniędzy lub przeniesienie wpłat na inną dowolną wycieczkę z naszej oferty.

Kontakt

Nasi Klienci oceniają nas na 5/5

Pod tym linkiem możecie sprawdzić opinie naszych gości: 

NASI PARTNERZY

1024px-AXA_Logo.svg.png

Ubezpieczenie Twojego wyjazdu zapewnia

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Motocykle wyposażone są w nawigacje

TOMTOM Rider 550

bottom of page