Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz gromadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to collect statistical data. You accept this by continuing to use the website.
Polityka prywatności / Privacy policy    OK
top of page
APC_2598.jpg

WAKACJE ROWEROWE
ANDALUZJA

 PAŹDZIERNIK 2023 - LUTY 2024 

WYCIECZKI NA GÓRSKICH ROWERACH ELEKTRYCZNYCH Z PRZEWODNIKIEM

Aktywne wakacje rowerowe w Andaluzji dla każdego, niezależnie od wieku, umiejętności i kondycji fizycznej!

Nowy hit w ofercie LoveForRide – wycieczki na górskich rowerach elektrycznych z przewodnikiem! Sprawdź terminy na październik i listopad.

Do dyspozycji uczestników będzie willa z basenem i oczywiście rowery elektryczne, aby podczas jazdy w górzystym terenie każdy mógł dostosować wspomaganie do swojego poziomu kondycji. Do każdej grupy dostosujemy również poziom trudności tras – możemy jeździć po malowniczych hiszpańskich wioskach i miasteczkach lub uciec z dala od cywilizacji w góry, by odwiedzić miejsca niedostępne dla znakomitej większości turystów!

Na miejscu zaopiekuje się Wami przewodnik. W czasie wakacji nasz bus zawiezie Cię razem z rowerem elektrycznym w najciekawsze miejsca w górach i na wybrzeżu Andaluzji, a przewodnik poprowadzi po szlakach i pomoże w razie problemów na trasie. Oczywiście zapewnimy też transfery z lotniska/na lotnisko w Maladze.

Uwaga, istnieje również możliwość połączenia wakacji motocyklowych z rowerowymi – skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły.

AKTYWNE WAKACJE DLA KAŻDEGO - DLACZEGO WARTO?

  •  zobaczysz miejsca niedostępne dla znakomitej większości turystów

  • dojedziesz tam, gdzie samochodem się nie da, a na pieszo byłoby za daleko…

  • spędzisz aktywnie czas i będziesz się przy tym świetnie bawić

  • masz zapewniony rower elektryczny renomowanej marki BH na miejscu oraz zakwaterowanie w willi z basenem, do którego wskakujemy po powrocie z przejażdżki!

  • podróżując rowerem poczujesz się częścią dzikich miejsc w które pojedziemy!

  • nie musisz się niczym martwić, bo zapewniamy transfery z lotniska, czy zawiezienie razem z rowerem w najciekawsze miejsca, a ponadto masz do dyspozycji przewodnika

  • masz pewność, że dostosujemy poziom trudności tras do Twoich umiejętności i oczekiwań

  • jedyne, czego potrzebujesz, to absolutnie podstawowa umiejętność jazdy rowerem i chęć spędzenia aktywnie czasu w przyjemnej atmosferze

Sprawność fizyczna? Jeśli jesteś w stanie spacerować żwawym krokiem przez pół godziny, to będziesz również w stanie jeździć w Andaluzji rowerem – wystarczy wybrać wysoki stopień wspomagania

Drogi i plaże

TRASY ROWEROWE

ANDALUZJA TO RAJ ROWEROWY. 

Przygotowaliśmy 5 wspaniałych tras rowerowych na które zawieziemy Ciebie i rower naszym rowerowym busem!

Nasz dom znajduje się w idealnym miejscu wypadowym, tuż za rogiem znajdziecie tam liczne asfaltowe i off-roadowe ścieżki rowerowe, z pięknymi widokami. 

 

Jednak my chcemy dać Wam o wiele więcej, zabierzemy Was w dosłownie NAJLEPSZE miejsca rowerowe Andaluzji, miejsca, które sami odkryliśmy jeżdżąc w tym regionie bardzo dużo zarówno na rowerach jak i na motocyklach. 

Dużo z tych miejsc jest dostępnych tylko dla rowerów elektrycznych.

Na piechotę jest trochę za daleko, a na motocyklu czy samochodem nie da się wjechać. 

Każdego dnia będzie z Wami nasz przewodnik na rowerze, który najpierw zapakuje Wasze rowery na naszego rowerowego busa, następnie zawiezie Was w idealny punkt wypadowy, przejedziecie razem cudowne trasy i wrócicie razem busem do willi. 

Nasze trasy to bliskie spotkanie z Andaluzyjską naturą oraz całodniowe obcowanie z widokami zapierającymi dech. 

Mamy trasy zarówno dla początkujących rowerzystów jak i tych nawet bardzo zaawansowanych, dostosujemy je do Waszych umiejętności, kondycji oraz upodobań. 

FILM POWYŻEJ - TO TYLKO MAŁA CZEŚĆ TEGO CO WAS CZEKA!

ROWERY NA WYCIECZCE