Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz gromadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to collect statistical data. You accept this by continuing to use the website.
Polityka prywatności / Privacy policy    OK
top of page
R1250GS, S1000XR, F850GS, Multistrada 1260s i 950s, KTM 1290 SAS, Moto Guzzi V85TT

Praktycznie każda osoba testująca u nas te motocykle, ma o nich inne zdanie. Wśród opini naszych gości nie ma jakiegoś głównego faworyta, każdy ma trochę inne odczucia i dla każdego inny motocykl jest najlepszy. To jest super i udowadnia słuszność naszego pomysłu na wakacje z testowaniem motocykli. Twoja wcześniejsza opinia wyrobiona na podstawie przeczytanych testów oraz 1h jazdy testowej w mieście może drastycznie się zmienić po spędzeniu tygodnia na krętych drogach z tymi motocyklami. Podobnie było ze mną, ponieważ jestem tutaj na codzień od ponad 2 miesięcy (materiał powstał jakiś miesiąc temu, ale dopiero teraz to zmontowałem), jeździłem na wszystkich tych motocyklach i to dosyć sporo, i pomimo, że jeździłem na prawie każdym z nich wcześniej, dopiero tutaj je naprawdę poznałem. Nie piszę tego, żeby reklamować swój biznes, ale żeby uświadomić Wam, jak wiele może zmienić się po poznaniu motocykla w prawdziwych warunkach, podczas całodniowej jazdy po krętych drogach. W tym filmie dzielę się z Wami MOJĄ SUBIEKTYWNĄ opinią na temat tych motocykli, ale nie sugerujcie się nią za bardzo przy wyborze motocykla, bo Wasza opinia napewno będzie chociaż trochę inna.

_S6A0556_edited.jpg

KALENDARZ WYCIECZEK MOTOCYKLOWYCH

WAKACJE NA KTÓRYCH PRZETESTUJESZ NAJLEPSZE MOTOCYKLE

bottom of page