Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz gromadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to collect statistical data. You accept this by continuing to use the website.
Polityka prywatności / Privacy policy    OK
top of page
Ep. 3: Hvar
Droga nr 116 - Polijca - Jelsa, CHORWACJA

Najlepszy asfalt na świecie!

Z jednego zakrętu w drugi.

Hvar to największa, najpiękniejsza i najbardziej słoneczna wyspa w całej Chorwacji.  Wszechobecny zapach Lawendy, fioletowe pola, przepiękne morze i plaże, stare miasteczka z wąskimi uliczkami, wenecka architektura i mocna rakija- z tego słynie Hvar  i to właśnie  przyciąga miliony turystów. Ale Hvar słynie także z niebezpiecznych i bardzo krętych dróg.  Chorwaci jeśli komuś źle życzą, mają bardzo popularne przysłowie: „obyś zginął na drogach Hvaru!”. Wystarczy trochę nieuwagi i mało doświadczenia a jest to bardzo możliwe. Na Lawendowej Wyspie znajdziemy mnóstwo wąskich, bardzo krętych dróg, które nie są zabezpieczone żadnymi barierkami, brakuje także pobocza więc od razu znajdujemy się nad przepaścią, natomiast po drugiej stronie drogi mamy góry. 

_S6A0556_edited.jpg

KALENDARZ WYCIECZEK MOTOCYKLOWYCH

WAKACJE NA KTÓRYCH PRZETESTUJESZ NAJLEPSZE MOTOCYKLE

bottom of page