Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz gromadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to collect statistical data. You accept this by continuing to use the website.
Polityka prywatności / Privacy policy    OK
top of page
ondrej-matous-0_ikQqSdQrc-unsplash.jpg

GIRONA - KOTOR

 13-23 MAJA 2023 

 OBJAZDOWA WYCIECZKA POŁĄCZONA Z TESTOWANIEM MOTOCYKLI 

Zapraszamy na zorganizowaną wycieczkę marzeń większości motocyklistów. Startujemy z Katalonii, skąd przez Pireneje udamy się na południe Francji, tam przejedziemy trasami Lazurowego Wybrzeża, jak również południowej części Alp Francuskich

(m.in. trasy z odcinków specjalnych rajdu Monte Carlo). Następnie odwiedzimy Alpy we Włoszech, zatrzymamy się nad słynnymi Jeziorami Como i Garda, przejedziemy trasami Dolomitów i Alp w Słowenii. Później zjedziemy na wybrzeże morza Adriatyckiego, aby przemierzyć piękną Magistralę Adriatycką (całą jej północną cześć). Następnie wjedziemy do Bośni i Hercegowiny, aby zwiedzić Mostar i przejechać górskie piękne trasy tej krainy. Z Bośni zjedziemy prosto do pięknej Czarnogóry, gdzie bocznymi, krętymi drogami dotrzemy do Zatoki Kotorskiej.

Motocykle

7 MOTOCYKLI

Czeka na ciebie motocykli do przetestowania.

Każdy z nich będzie do Twojej dyspozycji. 

BMW
R1250GS (2022)

19031791-0-118374551.jpg

TRIUMPH
TIGER 1200 GT PRO (2022)

05.jpg

TRIUMPH
TIGER 900 GT PRO (2022)

2021-ducati-multistrada-v4-s-sport-full-mcimg-1600_208039_DEZU_1609862552.jpeg

DUCATI
MULTISTRADA V4S FS (2022)

Kawasaki-Versys-1000-SE-2020-17.jpg

KAWASAKI
VERSYS 1000 S (2022)

silenciador-indy-race-arrow-aluminio-negro-homologado-ducati-desert-x-2022.jpg

DUCATI
DESERT X 
(2022)

HONDA
AFFRICA TWIN DCT (2022)

jest to wycieczka z testowaniem motocykli, oznacza to, że każdy z uczestników będzie miał okazję przetestować wszystkie te motocykle. Uczestnicy będą zamieniać się pomiędzy sobą motocyklami (w zależności od grupy można zamieniać się codziennie - każdego dnia inny motocykl).

 

** na specjalne życzenie uczestników można też pojechać na tą wycieczkę na własnym motocyklu. Szczegóły uczestnictwa na własnym motocyklu do ustalenia indywidualnie (w zależności od opcji transportu).

Zdjęcia willa
Willa
MOTORCYCLE PARADISE, GIRONA - KOTOR

ZAKWATEROWANIE

Zatrzymamy się w klimatycznych hotelach i willach w miejscach umożliwiających 

swobodne zwiedzanie okolicy na piechotę. Ten wyjazd to połączenie najlepszych tras ze zwiedzaniem zabytkowych miast i klimatycznych regionów Katalonii, Południa Francji, Północy Włoch, Chorwacji, Bośni i Czarnogóry.  

Standard hoteli i willi to 4*

DROGI

Poruszać się będziemy tylko drogami asfaltowymi, unikamy autostrad i dróg szybkiego ruchu, wybierając malownicze i kręte trasy.